SCHLÜTER

Schlüter-Systems přináší na celosvětový trh produkty :

  • lišty
  • izolační a separační rohože
  • produkty pro podlahové konstrukce
  • konstrukční systémy balkónů a teras
  • pomůcky pro zpracování


Nejpoužívanější skladba pro jednoduché terasy za 2007-2016.Nejpoužívanější skladba pro lepenou dlažbu na volně vyložených balkonech v horském prostředí.
Technický list pro okapovou hranu ke skladbě Ditra - Drain Schlüter®-BARA-RTKE/-RTKEG
ukončovací profil - s drážkou pro montáž okapového žlabu

Pro nové zákazníky

K Vaší registraci je ještě před objednávkou nutno zaevidovat Váš živnostenský list, výpis z obchodního rejstříku a osvědčení o registraci. Možno zaslat nejlépe emailem nebo na faxové číslo.

Ostatní

Celkový přehled novinek za rok 2013 najdete v ceníku na straně 4. zde


Služba zákazníkům zasíláme i zboží v hodnotě pod 15.000kč prostřednictvím spediční služby po celé ČR. Ceník ke stažení - s dodáním do 24 hodin.
a s dodací lhůtou do 5-ti prac. dnů


Technický list pro okapovou hranu ke skladbě Ditra - Drain Schlüter®-BARA-RTKE/-RTKEG ukončovací profil - s drážkou pro montáž okapového žlabu.

více ...


Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce jako systém funkčně bezpečných potěrů v exteriéru s dlažbou z keramiky a přírodního kamene, bez trhlin.

více ...


Schlüter®-Konstrukce balkonů a teras 1 - 8 jsou schodové profily z hliníku nebo nerezové oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty.

více ...


Schlüter®-RUMA možnost výpůjčky ohýbačky na perforované lišty k jejich ohýbání od negativních a pozitivních rádiusů.

více ...


Schlüter®-QUADEC je kvalitní ukončovací profil z nerezové oceli pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran.

více ...


Schlüter®-DITRA-
DRAIN
je tvarově stabilní polyetylénová fólie s jednostranně tvarovanou speciální nopkovou strukturou a nalepenou polypropylénu filtrační tkaninou na vrchní straně.

více ...


Schlüter®-DITRA-
SOUND
je těžká fólie na polyetylénové bázi, která je na lícové i rubové straně opatřena nosným rounem.

více ...


Schlüter®-KERDI-COLL je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku.

více ...