SCHLÜTER - TERASY

Schlüter - Troba

  • Účinná drenážní rohož pro balkony a terasy.
  • Prodlužuje životnost balkonových konstrukcí.
Ceník

Schlüter - Troba-Plus

  • Účinná drenážní rohož pro balkony a terasy.
  • Prodlužuje životnost balkonových konstrukcí.
  • Průchozí drenážní prostor pomocí celoplošného položení.
  • Hustě rozmístěné výlisky zaručují vysokou únosnost.


Ceník

Schlüter - Troba-Line-TL

TROBA-LINE-TL je drenážní žlab z nerezové oceli, který je možné osadit při nízkých výškách napojení dveří na balkonech a terasách, kde zabraňuje hromadění vody. Může být používán i jako žlab pro plošnou drenáž.


Ceník

Schlüter - Troba-Line-TLRE

TROBA-LINE-TLR je drenážní žlab s horním drenážním roštem z leštěné nerezové oceli a s dolním drenážním roštem z nerezové oceli. Může být u nižších připojovacích výšek izolace osazen u dveřních rámů na balkónech a terasách pro odvod vzduté vody. Dále ho lze používat také jako plošný drenážní žlab pro vyšší zatížení.


Ceník

Schlüter - Troba-Line-TLKE

TROBA-LINE-TLKE je nerezová lišta pro zachycení štěrku, sloužící k ukončení podlahové konstrukce příp. roznášení vrstvy.


Ceník

Schlüter - Troba-Stelz-MR

TROBA-STELZ-MR jsou plastové kroužky, sloužící pro suché pokládání desek velkých rozměrů na balkony a terasy. Plastové kroužky, vysoké 25 mm, se v místech křížení spár desek vyplní maltou a na tento podklad seukládají jednotlivé desky.


Ceník

Schlüter - Troba-Stelz-DR

TROBA-STELZ-DR jsou omezovací kroužky pro tenkovrstvou maltu na Schlüter- TROBA-PLUS. Po nanesení tenkovrstvé malty lze kroužky ponechat na místě jako ztracené bednění nebo je lze odebrat a opět použít.


Ceník

Schlüter - Troba-Stelz-PL/PAS

TROBA-STELZ-PL / PAS jsou plastové podložky pod velkorozměrovou dlažbu nebo jiné desky. Pomocí vyrovnávacích kotoučů lze upravovat výškové rozdíly.


Ceník

Schlüter - Bara-R

Schlüter®-BARA-R je ukončovací profil ve tvaru písmene T z barevně lakovaného hliníku pro volné hrany balkonů a teras.
Ceník

Schlüter - Bara-RT

Schlüter®-BARA-RT je ukončovací profil ve tvaru T z barevně lakovaného hliníku pro volné hrany balkonů a teras. Horní čelní strana (ukončovací rameno) zakrývá hranu dlaždice, spodní vytváří okapničku a eventuálně překrývá spáru plošné drenáže TROBA.


Ceník

Schlüter - Bara-RK

Schlüter®-BARA-RK je ukončovací profil ve tvaru písmene T. Čelní strana je opatřena okapničkou, překrývající spáru plošné drenáže TROBA.Ceník

Schlüter - Bara-RWL

Schlüter®-BARA-RWL je ukončovací profil s odvodňovacími otvory z nerezové oceli nebo barevně lakovaného hliníku pro hrany balkonů a teras. Je vhodný zejména pro ukončení dlažby na balkonech a terasách, která se volně pokládá do štěrku nebo na podložky.Ceník

Schlüter - Bara-RKLT

Schlüter®-BARA-RKLT je úhelníkový ukončovací profil s odvodňovacími otvory z barevně lakovaného hliníku. Je vhodný pro velkoformátové dlaždice pokládané na lože ze štěrku/kamenné drti nebo na podložky. BARA-RKLT je opatřen drážkou sloužící pro připevnění žlabového systému Schlüter®-BARIN.Ceník

Schlüter - Bara-ESOT

Schlüter®-BARA-ESOT je nosný soklový profil z nerezové oceli. Používá se pro soklové dlaždice, když není k dispozici nosný podklad.
Ceník

Pro nové zákazníky:

Objednávat pouze na adrese klaisner@seznam.cz.

Ostatní

Nová služba zákazníkům zasíláme i zboží v hodnotě pod 30.000kč prostřednictvím spediční služby po celé ČR. Ceník ke stažení - s dodáním do 24 hodin.
a s dodací lhůtou do 5-ti prac. dnů


Technický list pro okapovou hranu ke skladbě Ditra - Drain Schlüter®-BARA-RTKE/-RTKEG ukončovací profil - s drážkou pro montáž okapového žlabu.

více ...


Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce jako systém funkčně bezpečných potěrů v exteriéru s dlažbou z keramiky a přírodního kamene, bez trhlin.

více ...


Schlüter®-Konstrukce balkonů a teras 1 - 8 jsou schodové profily z hliníku nebo nerezové oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty.

více ...


Schlüter®-RUMA možnost výpůjčky ohýbačky na perforované lišty k jejich ohýbání od negativních a pozitivních rádiusů.

více ...


Schlüter®-QUADEC je kvalitní ukončovací profil z nerezové oceli pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran.

více ...


Schlüter®-DITRA-
DRAIN
je tvarově stabilní polyetylénová fólie s jednostranně tvarovanou speciální nopkovou strukturou a nalepenou polypropylénu filtrační tkaninou na vrchní straně.

více ...


Schlüter®-DITRA-
SOUND
je těžká fólie na polyetylénové bázi, která je na lícové i rubové straně opatřena nosným rounem.

více ...


Schlüter®-KERDI-COLL je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku.

více ...

Konstrukční skladby

Nový produktový leták.

Více.