SCHLÜTER - VNĚJŠÍ ROHY A UKONČENÍ STĚN

Schlüter - Jolly-AC/AG/MC

Schlüter®-JOLLY-AC / -AG / -MC z kovu je dekorační profil pro vnější rohy obkladu nebo ukončení soklu a jiných povrchů, obkladů před mechanickým poškozením.Ceník

Schlüter - Jolly-P

Schlüter®-JOLLY-P z barevného PVC je dekorační profil pro vnější rohy obkladu nebo ukončení soklu a jiných povrchů, před mechanickým poškozením.
Ceník

Schlüter - Rondec-Pro

Schlüter®-RONDEC-PRO je dekorativní profil z barevného PVC pro symetricky zaoblené vnější rohy obkladů nebo ukončení soklu a jiných povrchů, chránící hrany obkladů před mechanickým poškozením.


Ceník

Schlüter - Rondec-PRG

Schlüter®-RONDEC-PRO je dekorativní profil z barevného PVC pro symetricky zaoblené vnější rohy obkladů nebo ukončení soklu a jiných povrchů, chránící hrany obkladů před mechanickým poškozením.

Ceník

Schlüter - Rondec-M

Schlüter®-RONDEC-M je symetricky zaoblený profil z mosazi nebo mosazi s chromovaným povrchem pro vnější rohy stěn a ukončení obkladu.


Ceník

Schlüter - Rondec-E

Schlüter®-RONDEC-E je symetricky zaoblený profil pro vnější rohy a ukončení obkladu z nerezové oceli s různými povrchy.
Ceník

Schlüter - Designline

Schlüter®-DESIGNLINE je bordurový profil, vytvářející opticky zajímavý vzhled obkladů. Tato série se dá kombinovat s vhodnými Schlüter®-RONDEC profily pro vnější rohy stěn.Ceník

Schlüter - Rondec-DB

Schlüter®-RONDEC-DB je profil pro ukoncení stěn a soklů, který přečnívajícím zaoblením dekorativně zdůrazňuje hranu.

Ceník

Schlüter - Rondec-Step-CT

Schlüter®-RONDEC-STEP je profil pro hrany kuchyňských pracovních desek nebo odkládacích ploch s keramickým obkladem. K profilu lze napojit obklad horní strany nebo umístit jiné dekorativní prvky.


Ceník

Schlüter - ECK-E

Schlüter®-ECK-E je rohový profil z nerezové oceli pro obklady vnějších rohů stěn, poskytující stabilní ochranu hran. Perforovaná ramena se kotví do lepidlového lože zároveň při obkládání.


Ceník

Schlüter - ECK-K

Schlüter®-ECK-K je rohový profil z nerezové oceli pro dodatečné přilepení na vnější hrany i poškozených obkladů nebo jiných povrchů stěn.
Ceník

Pro nové zákazníky:

Objednávat pouze na adrese klaisner@seznam.cz.

Ostatní

Nová služba zákazníkům zasíláme i zboží v hodnotě pod 30.000kč prostřednictvím spediční služby po celé ČR. Ceník ke stažení - s dodáním do 24 hodin.
a s dodací lhůtou do 5-ti prac. dnů


Technický list pro okapovou hranu ke skladbě Ditra - Drain Schlüter®-BARA-RTKE/-RTKEG ukončovací profil - s drážkou pro montáž okapového žlabu.

více ...


Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce jako systém funkčně bezpečných potěrů v exteriéru s dlažbou z keramiky a přírodního kamene, bez trhlin.

více ...


Schlüter®-Konstrukce balkonů a teras 1 - 8 jsou schodové profily z hliníku nebo nerezové oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty.

více ...


Schlüter®-RUMA možnost výpůjčky ohýbačky na perforované lišty k jejich ohýbání od negativních a pozitivních rádiusů.

více ...


Schlüter®-QUADEC je kvalitní ukončovací profil z nerezové oceli pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran.

více ...


Schlüter®-DITRA-
DRAIN
je tvarově stabilní polyetylénová fólie s jednostranně tvarovanou speciální nopkovou strukturou a nalepenou polypropylénu filtrační tkaninou na vrchní straně.

více ...


Schlüter®-DITRA-
SOUND
je těžká fólie na polyetylénové bázi, která je na lícové i rubové straně opatřena nosným rounem.

více ...


Schlüter®-KERDI-COLL je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku.

více ...