SCHLÜTER - DILATAČNÍ A ODLEHČOVACÍ SPÁRY

Schlüter - Dilex-EMP

Schlüter®-DILEX-EMP je dilatační profil z nerezové oceli pro ukládání do maltového lože, přejímající vodorovná napětí pomocí spojení na pero a drážku.Ceník

Schlüter - Dilex-EZ 70

Schlüter®-DILEX-EZ 70 je ozdobný a odlehčovací profil s prolamovanými bočními stěnami z tvrdého PVC a s dilatační zónou z měkké plastické hmoty, vhodný pro ukládání dlažby do maltového lože. Jednotlivé segmenty mohou být odděleny podle konstrukční výšky.


Ceník

Schlüter - Dilex-DFP

Schlüter®-DILEX-DFP je dilatační profil s lepící patkou pro osazení v prostoru dveří nebo pro další rozdělení ploch potěru.
Ceník

Schlüter - Dilex-EP

Schlüter®-DILEX-EP je profil pro dilatační spáry do plovoucích nebo spojovacích potěrů. Boční strany z tvrdého PVC jsou spojené spodní a vrchní dilatační zónou ze šedé dilatační hmoty.Ceník

Schlüter - Dilex-MOP

Schlüter®-DILEX-MOP je profil pro dilatační spáry s ozubenými bočními stranami z tvrdého PVC regenerátu, spojenými dilatační zónou z šedé plastické hmoty. Je vhodný pro ukládání dlažby do maltového lože.


Ceník

Schlüter - Dilex-HVD

Schlüter®-DILEX-HVD je pojistka bránící výškovému posunu, která se osazuje do potěru v dilatačních spárách nebo mezi dvěma dilatačními poli.
Ceník

Schlüter - Dilex-BT

Schlüter®-DILEX-BT je profil pro objektové dilatační spáry z hliníku nebo mosazi s postranním kloubovým připojením středního dílu na pero a drážku.Ceník

Schlüter - Dilex-KSBT

SSchlüter®-DILEX-KSBT je profil pro objektové dilatační spáry, chránící hrany dlažby. Sestává z bočních kotevních ramen z mosazi, hliníku nebo nerezové oceli navzájem spojených vyměnitelnou dilatační zónou z měkké plastické hmoty, širokou 20 nebo 30 mm.

Ceník

Schlüter - Dilex-EZ 6+9

Schlüter®-DILEX-EZ 6 a 9 jsou speciální odlehčující a ozdobné profily pro dekorativní utváření spár v keramických a kamenných dlažbách a obkladech lepených do tenkého lože.


Ceník

Schlüter - Dilex-AS

Schlüter®-DILEX-AS je pružný napojovací profil pro připojení obkladů a dlažeb k zabudovaným stavebním dílům, jako např. sprchové vaničky, rámy dveří a oken.Ceník

Schlüter - Dilex-BWA

Schlüter®-DILEX-BWA je pružný napojovací profil z plastické hmoty pro připojení obkladů a dlažeb ke stávajícím obkladům nebo k zabudovaným stavebním dílům, jako např. zárubně dveří a rámy oken.Ceník

Schlüter - Dilex-EKE

Schlüter®-DILEX-EKE je pružný jednodílný koutový profil z kombinace tvrdé/měkké plastické hmoty pro vnitřní kouty stěn nebo styk podlaha / stěna u neplovoucích podlah.Ceník

Pro nové zákazníky:

Objednávat pouze na adrese klaisner@seznam.cz.

Ostatní

Nová služba zákazníkům zasíláme i zboží v hodnotě pod 30.000kč prostřednictvím spediční služby po celé ČR. Ceník ke stažení - s dodáním do 24 hodin.
a s dodací lhůtou do 5-ti prac. dnů


Technický list pro okapovou hranu ke skladbě Ditra - Drain Schlüter®-BARA-RTKE/-RTKEG ukončovací profil - s drážkou pro montáž okapového žlabu.

více ...


Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce jako systém funkčně bezpečných potěrů v exteriéru s dlažbou z keramiky a přírodního kamene, bez trhlin.

více ...


Schlüter®-Konstrukce balkonů a teras 1 - 8 jsou schodové profily z hliníku nebo nerezové oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty.

více ...


Schlüter®-RUMA možnost výpůjčky ohýbačky na perforované lišty k jejich ohýbání od negativních a pozitivních rádiusů.

více ...


Schlüter®-QUADEC je kvalitní ukončovací profil z nerezové oceli pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran.

více ...


Schlüter®-DITRA-
DRAIN
je tvarově stabilní polyetylénová fólie s jednostranně tvarovanou speciální nopkovou strukturou a nalepenou polypropylénu filtrační tkaninou na vrchní straně.

více ...


Schlüter®-DITRA-
SOUND
je těžká fólie na polyetylénové bázi, která je na lícové i rubové straně opatřena nosným rounem.

více ...


Schlüter®-KERDI-COLL je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku.

více ...