SCHLÜTER - SCHODOVÉ HRANY

Schlüter - Trep-S/SE/B

Schlüter®-TREP-S / -SE / -B jsou schodové profily z hliníku nebo nerezové oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty.Ceník

Schlüter - Trep-E

Schlüter®-TREP-E je schodový profil z nerezové oceli se speciálníprotiskluznou úpravou.


Ceník

Schlüter - Trep-EK

Schlüter®-TREP-EK je schodový profil z nerezové oceli se speciálním protiskluzovým profilováním pro bezpečné a opticky bezvadné vytvoření hran schodišťových stupnů. Lze jej nalepit dodatečne na schody s keramickou nebo kamennou dlažbou.


Ceník

Schlüter - Trep-FL

Schlüter®-TREP-EK je schodový profil florentinského tvaru z hliníku se speciálním protiskluzovým profilováním pro bezpečné a opticky bezvadné vytvoření hran schodišťových stupnů. Lze jej nalepit dodatečne na schody s keramickou nebo kamennou dlažbou.


Ceník

Schlüter - Trep-T/MT/TL

Schlüter®-TREP-T / -MT / -TL jsou profily kombinované z tvrdé a měkké plastické hmoty pro bezpečné, protiskluzné hrany schodu.
Ceník

Pro nové zákazníky:

Objednávat pouze na adrese klaisner@seznam.cz.

Ostatní

Nová služba zákazníkům zasíláme i zboží v hodnotě pod 30.000kč prostřednictvím spediční služby po celé ČR. Ceník ke stažení - s dodáním do 24 hodin.
a s dodací lhůtou do 5-ti prac. dnů


Technický list pro okapovou hranu ke skladbě Ditra - Drain Schlüter®-BARA-RTKE/-RTKEG ukončovací profil - s drážkou pro montáž okapového žlabu.

více ...


Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce jako systém funkčně bezpečných potěrů v exteriéru s dlažbou z keramiky a přírodního kamene, bez trhlin.

více ...


Schlüter®-Konstrukce balkonů a teras 1 - 8 jsou schodové profily z hliníku nebo nerezové oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty.

více ...


Schlüter®-RUMA možnost výpůjčky ohýbačky na perforované lišty k jejich ohýbání od negativních a pozitivních rádiusů.

více ...


Schlüter®-QUADEC je kvalitní ukončovací profil z nerezové oceli pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran.

více ...


Schlüter®-DITRA-
DRAIN
je tvarově stabilní polyetylénová fólie s jednostranně tvarovanou speciální nopkovou strukturou a nalepenou polypropylénu filtrační tkaninou na vrchní straně.

více ...


Schlüter®-DITRA-
SOUND
je těžká fólie na polyetylénové bázi, která je na lícové i rubové straně opatřena nosným rounem.

více ...


Schlüter®-KERDI-COLL je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku.

více ...