SCHLÜTER - IZOLAČNÍ A SEPARAČNÍ ROHOŽE

Schlüter - Ditra 25

Schlüter®-DITRA 25 je polyetylénový pás s rybinovitě tvarovanými čtvercovými výlisky. Tkanina, nakašírovaná na rubové straně, slouží pro přilepení rohože k podkladu lepidlem na obklady a dlažbu. Slouží v těsném spojení s dlažbou a obklady jako izolace, vrstva pro vyrovnávání tlaku vodní páry z podkladu a separační vrstva pro kritické podklady.Detailní webová stránka

Schlüter - Ditra

Schlüter®-DITRA je polyetylénový pás s rybinovitě tvarovanými čtvercovými výlisky, který je na rubové straně opatřen nosnou tkaninou. Je univerzálním podkladem pro dlažbu i obklad a slouží zároveň jako separační vrstva, kontaktní izolace a vrstva pro vyrovnání tlaku páry.Ceník

Schlüter - Kerdi

Schlüter®-KERDI je izolační polyetylénový pás oboustranně opatřený rounem, zajišťujícím ukotvení v lepidle pro lepení obkladu. Je vhodný zejména pro izolace v kontaktním spojení s obkladem a dlažbou.


Ceník

Schlüter - Kerdi-Keba

Schlüter®-KERDI-KEBA jsou izolační pásky z polyetylénu, oboustranně opatřené rounem. Jsou vhodné pro utěsnění spojů na sraz a přechodů podlaha / stěna.
Ceník

Schlüter - Kerdi-Flex

Schlüter®-KERDI-FLEX je izolační páska se střední dilatační zónou, kde je vynechána vrstva rouna. Je vhodná pro uěsnění dilatačních spár.Ceník

Schlüter - Kerdi-Kereck-F/KM

Schlüter®-KERDI-KERECK-F jsou svařené přířezy pro vytvoření vnitřních a vnějších rohů. KERDI-KM jsou manžety pro prostupy potrubí.
Ceník

Schlüter - Kerdi-Kereck

Schlüter®-KERDI-KERECK jsou přířezy pro vytvoření vnitřních koutů a vnějších rohů, umožnující i nepravoúhlé provedení.
Ceník

Schlüter - Kerdi-Fix

Schlüter®-KERDI-FIX je elastické montážní lepidlo na bázi MS polymeru. Je vhodné na lepení a utěsnění spojů na sraz i pro připojení izolačních pásů Schlüter®-KERDI.Ceník

Schlüter - Kerdi-Drain

Schlüter®-KERDI-DRAIN je systém vpustí pro spolehlivé napojení ke kontaktní izolaci Schlüter®-KERDI nebo k jiným systémům kontaktních izolací.

Ceník

Pro nové zákazníky:

Objednávat pouze na adrese klaisner@seznam.cz.

Ostatní

Nová služba zákazníkům zasíláme i zboží v hodnotě pod 30.000kč prostřednictvím spediční služby po celé ČR. Ceník ke stažení - s dodáním do 24 hodin.
a s dodací lhůtou do 5-ti prac. dnů


Technický list pro okapovou hranu ke skladbě Ditra - Drain Schlüter®-BARA-RTKE/-RTKEG ukončovací profil - s drážkou pro montáž okapového žlabu.

více ...


Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce jako systém funkčně bezpečných potěrů v exteriéru s dlažbou z keramiky a přírodního kamene, bez trhlin.

více ...


Schlüter®-Konstrukce balkonů a teras 1 - 8 jsou schodové profily z hliníku nebo nerezové oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty.

více ...


Schlüter®-RUMA možnost výpůjčky ohýbačky na perforované lišty k jejich ohýbání od negativních a pozitivních rádiusů.

více ...


Schlüter®-QUADEC je kvalitní ukončovací profil z nerezové oceli pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran.

více ...


Schlüter®-DITRA-
DRAIN
je tvarově stabilní polyetylénová fólie s jednostranně tvarovanou speciální nopkovou strukturou a nalepenou polypropylénu filtrační tkaninou na vrchní straně.

více ...


Schlüter®-DITRA-
SOUND
je těžká fólie na polyetylénové bázi, která je na lícové i rubové straně opatřena nosným rounem.

více ...


Schlüter®-KERDI-COLL je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku.

více ...