SCHLÜTER - KLIMA PODLAHA - ŘÍDÍCÍ MODULY

Schlüter - -BEKOTEC-THERM-ESM

Řídící modul 230 nebo 24 Voltů jako spínací propojení mezi Schlüter pokojovým termostatem a Schlüter-servopohony. Montáž se provede pouhým nasazením na montážní lištu integrovanou ve skříni rozdělovače Schlüter. Proudové kabely se k Schlüter-servopohonům připojí zástrčkami. Přiřazení je jednoznačně značeno barevnými symboly. Max. spínací výkon je na 6 pokojových termostatů (=6 pokojů) vždy po 1-4 servopohonu (topný okruh), celkem však max. 14 servopohonů na jeden řídící modul. Signalizace funkcí pro “Provozní napětí”, “Jištění přístroje” a “Výstup spínání pokojový termostat zapnuto”. Schlüter-řídící modul 24 Voltů je vybaven integrovaným trafem.Ceník

Schlüter - BEKOTEC-THERM-ESMF

Dálkově ovládaný řídící modul se 6 nebo 12 kanály (pokojovými termostaty) s integrovaným trafem 24 Voltů jako spínací propojení mezi dálkově ovládanými Schlüter-pokojovými termostaty a Schlüter-servopohony. Montáž pouhým nasazením na montážní lištu integrovanou ve skříni rozdělovače Schlüter. Připojení kabelů na Schlüter-servopohony zástrčkami. Přiřazení je jednoznačně značeno barevnými symboly. Max. spínací výkon je na 6 nebo 12 kanálů (pokojových termostatů) vždy po 1-4 servopohonu (topný okruh), celkem však max. 13 servopohonů. Možnost zvolit přiřazení pokojových termostatů k 1-4 servopohonům na kanál. Signalizace funkcí pro “Provozní napětí 24 V”, “Kontrola příjmu signálu”, “Výstup spínání pokojový termostat zapnuto”. Ochranné zapojení pro případ poruchy pokojového termostatu (modus-protimrazová ochrana). Test rádiového spojení pro zprovoznění.Ceník

Schlüter - BEKOTEC-THERM-ESME/T

Schlüter®-BEKOTEC-THERM-ESME/T je rozšíření řídícího modulu s timerem/digitálními hodinami s LCDdisplejem. Umožňující programování se 2 oddělenými topnými zónami (regulace skupin místností). Lze programovat denní a týdenní programy s tvořením bloků podle dnů v týdnu, nastavením na letní/zimní čas. 42 paměťových míst, rezerva 120 provozních hodin. Snadné spojení zástrčkou. Vhodné pro 230 Voltů, 24 Voltů a dálkové ovládání.

Ceník

Schlüter - BEKOTEC-THERM-ESME/SA

Schlüter®-BEKOTEC-THERM-ESME/SA je rozšíření řídícího modulu 230 nebo 24 Voltů pro napojení 1-8 dalších servopohonů na jeden pokojový termostat nebo 1-4 servopohonů na dva pokojové termostaty řídícího modulu. Přiřazení k příslušným pokojovým termostatům je zástrčkou “jumper”. Snadné spojení zástrčkou. Vhodné pro 230 Voltů, 24 Voltů a dálkové ovládání.Ceník

Schlüter - BEKOTEC-THERM-ESME/R

Schlüter®-BEKOTEC-THERM-ESME/R je rozšíření řídícího modulu pro napojení 1 nebo 2 dalších pokojových termostatů s 1-4 servopohony. Snadné spojení zástrčkou. Vhodné pro 230 Voltů nebo 24 Voltů.
Ceník

Schlüter - BEKOTEC-THERM-ESME/P

Schlüter®-BEKOTEC-THERM-ESME/P je rozšíření řídícího modulu pro řízení čerpadla. Oběhové čerpadlo se vypne, když jsou uzavřeny všechny servopohony. Nastavení doběhu 0, 5, 10 nebo 15 minut. Výběr topných zón/druhu provozu může být přiřazen přes zástrčky “jumper”. Snadné spojení zástrčkou. Vhodné pro 230 Voltů, 24 Voltů a dálkové ovládání.Ceník

Schlüter - BEKOTEC-THERM-ESME/KH

Schlüter®-BEKOTEC-THERM-ESME/KH je rozšíření řídícího modulu chlazení/topení pro přepínání chladícího/ topného provozu veškerých pokojových termostatů KKH připojených k řídícímu modulu Schlüter®-BEKOTECTHERM 24 Volt. Přepíná se bezpotenciálovým kontaktem od zdroje tepla/chladu nebo ručně tlačítkem Set na rozšíření řídícího modulu. Provozní stavy chlazení, topení nebo automatický provoz jsou indikovány třemi světelnými diodami. Snadné spojení zástrčkou. Vhodné pouze pro 24 Volt.Ceník

Pro nové zákazníky:

Objednávat pouze na adrese klaisner@seznam.cz.

Ostatní

Nová služba zákazníkům zasíláme i zboží v hodnotě pod 30.000kč prostřednictvím spediční služby po celé ČR. Ceník ke stažení - s dodáním do 24 hodin.
a s dodací lhůtou do 5-ti prac. dnů


Technický list pro okapovou hranu ke skladbě Ditra - Drain Schlüter®-BARA-RTKE/-RTKEG ukončovací profil - s drážkou pro montáž okapového žlabu.

více ...


Schlüter®-BEKOTEC-DRAIN je spolehlivá technologie pro podlahové konstrukce jako systém funkčně bezpečných potěrů v exteriéru s dlažbou z keramiky a přírodního kamene, bez trhlin.

více ...


Schlüter®-Konstrukce balkonů a teras 1 - 8 jsou schodové profily z hliníku nebo nerezové oceli s vyměnitelnou nášlapnou plochou z protiskluzné plastické hmoty.

více ...


Schlüter®-RUMA možnost výpůjčky ohýbačky na perforované lišty k jejich ohýbání od negativních a pozitivních rádiusů.

více ...


Schlüter®-QUADEC je kvalitní ukončovací profil z nerezové oceli pro vnější hrany obkladů a dlažeb, který poskytuje dobrou ochranu hran.

více ...


Schlüter®-DITRA-
DRAIN
je tvarově stabilní polyetylénová fólie s jednostranně tvarovanou speciální nopkovou strukturou a nalepenou polypropylénu filtrační tkaninou na vrchní straně.

více ...


Schlüter®-DITRA-
SOUND
je těžká fólie na polyetylénové bázi, která je na lícové i rubové straně opatřena nosným rounem.

více ...


Schlüter®-KERDI-COLL je dvousložkové těsnicí lepidlo na bázi akrylátové disperze (bez rozpouštědel) a cementového reaktivního prášku.

více ...